| Drsss a întrebat:

Filmul "Masacrul din Texas" este bazat pe o poveste adevarata? Daca da, imi poate spune cineva povestea?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Https://cyd.ro/......din-texas/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sn4k3):

Doamne Ferește de asa ceva. Te ia cu fiori numai când citești. Nu am văzut filmul, însă nu sunt curios. De multe ori în filmele horror după caz real se exagerează. În realitate a fost cu totul altceva, în film vezi cu totul altceva. Am văzut filmul The Haunting in Connecticut cică tot după fapt real. E și partea a II a tot cu același nume. Partea proastă ca s-a exagerat și nu cred ca asa s-a întâmplat. Numai Dumnezeu știe adevărul.

1 răspuns: