| SelenaSuperFan1 a întrebat:

Florencia Berotti e in realitate casatorita cu Frederico?

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Nu, nu este.

În perioada 2006 - 2010, a fost căsătorită cu Guido Kaczka, alături de care a fost producător executiv al serialului menționat. În prezent se află într-o relație cu Federico Amador, unul dintre actorii principali ai aceluiași film. Sau indragostit pe parcursul filmarilor pentru serialul Nini love struck.

Sper ca te-am ajutat happy

Fundaaa? puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Nu, aceasta este doar roluri, nu are cum sa fie!

| Adeeeeeee a răspuns:

Afli mai multe dand click aici ro.wikipedia.org/wiki/Florencia_Bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost iubiti, dar ea este casatorita cu altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cheama Federico nu Frederico rolling eyes

... Obsession...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut toate episodele NiNi.NiNieste personajul meu favorit.Cu drag Erika Niculaie

| Alina140663 a răspuns:

Nu... Florencia a fost casatorita cu altcineva in 2006-2010. in urma acestei reletzi ea are un bebe pe nume Romeo. dar ce ai spus uh are si ceva adevar.in prezent Forencia Bertotti are o reletzie destul de stabila cu Frederico Amador. dar nu sunt casatoritzi.nici macar logaditzi.
P. S.: si mie imi place nini. o sa te bag la prieteni pe TPU. oke?!

| SelenaSuperFan1 explică:

Nu mi-a raspuns nimeni

| Vreausastiu a răspuns:

Buna!

Acum nu este casatorit, a fost. si are si 2 copii. Poate interviul pe care l-ai vazut a fost mai de mult cand a fost casatorit. In prezent are o relatie cu Florencia Bertotti.

| Vreausastiu a răspuns:

Nu. nu sunt casatoriti.

Funda?!