| Daryus3k2 a întrebat:

Fratilor era un film care l-am vaut mai demult dar nu mai stiu cum se numeste.
Era cu un om ce a fost in spatiu si avea o fica, el a fost contactat de Nasa pentru a se duce in alta galaxie impreuna cu alti oameni pentru a gasi cutia neagra a unei nave care a fost folosita in alta misiune esuata.
Dupa mai multi ani, pamantul era sub dezastru si el a trimis un mesaj prin timp pentru fiica sa, mai exact un cod si a reusit sa salveze pmanul.
Apoi s-a trezit pe alta planeta unde erau toti omaneii datorita lui, el avea ceva gen 100 de ani si fiica lui 90.
Care stie filmul pls? sad

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Neoriginalitate a răspuns:

Pe care bai