| Patyi a întrebat:

Fundă! Ce film de dragoste cu adolescenti imi recomandati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| artseeker a răspuns:

Flipped e supeeerlove struck Sau te mai poti uita la My Sassy Girlpuppy dog eyes nu e chiar cu adolescenti da are o poveste...mi una mi-au dat lacrimilepuppy dog eyes Vizionare placuta:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceenii!

| Indestructible a răspuns:

The Last Song
LOL
Remember me
A walk to remember

Vizionare placuta! happy

| EJelly a răspuns:

Incearca cruel intentions- nu te lasa pacalita de anul aparitiei, e fff bun filmul (citeste o descriere sau vezi un trailer)

| Lunaris14 a răspuns:

Is multe :):D;)
liceenii, americanpie, bring it on, sidney white, si mai is daca vrei mai multe recomandari din partea mea uite siteul asta is pline numai de ele :);):D
http://www.cinema.ro/tag/filme-cu-adolescenti/;):D:)

| Butterfly29 a răspuns:

O fata stralucitoare (1998)

Nu e chiar cu adolescenti dar e cea mai adevarat poveste de dragoste...