| irina222 a întrebat:

Ce film frumos de dragoste[ pentru adolescenti] imi recomandati?big grin Multumesc:X. Dau fundita happy

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie mi-au placut mult Ghost of girlfriend past, A walk to remember, Serendipity, Love actually si Preety woman. Sunt foarte multe filme frumoase.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

She´s All That, Can´t Hardly Wait, Drive Me Crazy, A Cinderella Story, 10 Things I Hate About You, She´s the Man, It´s a Boy Girl Thing, Get Over It, Sydney White, Boys and Girls, Whatever It Takes, Just My Luck

| Victoria a răspuns:

Rebelde.

daniela
| daniela a răspuns:

Dirty Dancing eu ador acest film

| Luori a răspuns:

Iti spun ce am vizionat eu ana acum si mi-a placut f mult; X

A walk to remember,
if only,
cinderella story [Hilary Duff]
perfect man...

| Pho3nix a răspuns:

The girl next door.

| Farcas a răspuns:

A walk to remember sau If Onlylove struck

Superbe, chiar meritawinking

| Baiaaanca a răspuns:

P.S.I love you

| zamira a răspuns:

Spread:X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sumerki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te misca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...de curand am vazut un film frumos de dragoste! nu mi amintesc cum ii zice si nici actorii din film! Stiu doar ca baiatul se indragosteste de fata... dar ea il paraseste si se casatoreste! Baiatul de multe ori se retrage intr-un parc si deseneaza blocurile din imprejur si ajunge arhitect! VA ROG daca puteti sa mi ziceti cum se numeste filmulsad multumesc

| allexa96 a răspuns:

Http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/

A Cinderella Story
Mean girls
Love don’t cost a thing
She’s all that
Boys and girls
Not another teen movie

cauta mai multe pe link`ul pe care ti l`am trimis