| siminafive5 a întrebat:

Funda! Ce parere aveti despre filmul Pianistul? Va placut?

Răspuns Câştigător
| tibyramos a răspuns:

Da este un film serios și foarte bine regizat, mai ales că este inspirat după o poveste reală...pentru mai multe detalii și păreri despre filme, intră pe www.cinemagia.ro(eu, cel puțin, înainte să văd un film, vizitez site-ul)

5 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Recomand acest film.
E foarte dramatic, dar nu iti zic mai multe caci fiecare are parerea lui happy

| M25M a răspuns:

Un film care surprinde ororile antisemitismului. Este laolalta cu Schindler's List in opinia mea.

| nowar a răspuns:

Da,l-am vazut anul trecut si chiar e un film care merita vizionat, imi place foarte mult happy

| a răspuns:

Da,este un film foarte bun!

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Este un fim foarte bun si emotionant.L-am vazut la o colega iar ea a inceput sa planga. Este foarte emotionant si dramatic..Pa pa!