| Anonima568 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul " Amurg "? Mie mi-a placut la nebunie

8 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Si mie! l-am vazut aseara...super!

| Viviannnnnna a răspuns:

Da.e superb love struck e genial.e frumos.e sentimental.e original.e dragut.e splendit.e facut pentru fete smug love struck si mie mi.a placut :X muult hypnotized l.as vedea de 10234847389473847 ori :X

| lynes a răspuns:

Sincera sa fiu, filmul asta m-a fascinat, il ador.Nu ma mai satur de el!

| Anny_7301 a răspuns:

E super :X:X imi place multi cum joaca cei doi mai ales ca sunt impreuna si in realitate.happy

| Anny_7301 a răspuns:

Imi place mult.

| werewolfbruno a răspuns:

F tare!

| sellyutza a răspuns:

Ce fain e! imi place la nebunie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Film pentru copii.