| anonim_4396 a întrebat:

Funda cine imi da toate filmele din lume in ordine alfabetica unu sub altul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are you kidding?
http://www.nytimes.com/ref/movies/1000best.html

13 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Ma tem ca nimeni nu va primi fundita sigh. In cazul in care ma insel, aceea persoana care va face acest lucru pentru tine, chiar merita funbdita, [ dar realizezi si tu ca este imposibil oh go on ].
Good Luck!

| bloodyhell a răspuns:

Intra pe cinemagia ai filmele grupate dupa anul in care au aparut uite; http://www.cinemagia.ro/filme/

| katherinne a răspuns:

Sunt o multime de filme.lol...cine crezi ca va avea rabdare sa ti le scrie pe toate inca si in ordine alfabeticalaughing.Ce imaginatie bogata...

| NoShit a răspuns:

Întrebare pusă la plictiseală. Poţi căuta frumuşel pe google/imdb/cinemagia etc. Mai întâi, ce înseamnă pentru tine toate filmele din lume? Pot fi şi short-uri, serii. Fiecare filmuleţ de minim 30 de minute. Şi de ce ai avea nevoie de TOATE filmele DIN LUME? Parcă ne iei de proşti.

| MrAlex a răspuns:

Te crezi dumnezeu sau ne crezi pe noi prosti? pleaca copile de aici

| 4ndr33y a răspuns:

Tu realizezi ce intrebi? Nu este posibil asa ceva in primul rand ca exista limitari la posting aici, lista ar fi enorma.

| papusica987 a răspuns:

Nimeni?

| Kinus12 a răspuns:

Cine crezi ca are rabdare pentru ati scrie cele peste o mie de filme din lume?

| BANN3R a răspuns (pentru Kinus12):

Cine are rabdare sa ii scrie macar 50de filme pentru o funda?laughing

| mihaela2808 a răspuns:

Cred ca nici google-ul nu poate face asta.Si sincer acum nu prea inteleg de ce le vrei chiar pe toate din toata lumea, nu stiu cat timp o sa iti ia sa le vezi. Daca iti da rapunsul nici macar nu poti sa stii daca sunt toate sau nu rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Idontknow69 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing Nimeni nu stie toooate filmele din lume in afara de Google, cred... laughinglaughing

| antohianda a răspuns:

Toate filmele din lume? Cred ca intr-un singur an se fac vreo 50 de filme pe tot globul daca nu si mai mult rolling on the floor

| Danutz_Mihai_1997 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor glumesti nu? rolling on the floor