| fffandreeea a întrebat:

Funda! este continuarea filmului Twilight Eclipse?

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Da,este.Twilight Saga:Breaking Down(Saga Amurg:Zori de zi).

Filmul are 2 parti si nu a aparut inca in Romania, nici macar prima parte.

Uite trailerul(un video in care arata pe scurt ce se intampla:d)

http://www.filmzilla.ro/the-twilight-saga-breaking-dawn-part-1-2011

Sper ca te'am ajutat. Fuunda?:x

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da.se numeste Breaking Down

| Yzzza a răspuns:

Da.A patra parte se numeste Breaking Dawn(Zori de Zi). Prima parte apare anul acesta in noiembrie, iar a doua parte anul viitor tot in noiembrie.

| iEmonel a răspuns:

Twilight 4 sau breaking dawn

| Maraa a răspuns:

Da Twilight Saga Breaking Dawn care este inpartita in 2 parti, iar prima parte v-a aparea pe 18 Noiembrie 2o11 iar cea de-a 2 parte nuse stie cand dar in 2o12.

| aleCsandrra a răspuns:

Da este. Este zori de zi. Și apare pe 18 noiembrie.

| PrecioussGirl a răspuns:

Amurg, Luna Noua, Eclipsa, Zori de zi. asta este ordinea.