| mona01 a întrebat:

Stiti daca a aparut continuarea filmului Twilight? Dupa ce Edward si Bella se casatoreau Bella avea un copil..Care e continuarea? A aparut? Daca a aparut dati-mi un link.

Răspuns Câştigător
| Pufulinna a răspuns:

Inca nu a aparut, apare abia pe 18 octombrie/noiembrie 2012. happy Poti cauta un trailer pe youtube si vei vedea cam despre ce o sa fie vorba :*. Fundita? puppy dog eyes

| mona01 explică (pentru Pufulinna):

De-fapt va aparea pe 16 noiembrie

| Pufulinna a răspuns (pentru mona01):

Eh, tot pe acolo ehee hee! Ar fi bine sa apara mai repede love struck

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toamna va aparea

| xxxxxcata a răspuns:

Încă nu a apărut, în noiembrie se lansează. E ultima parte - http://www.imdb.com/title/tt1673434/