| siminafive5 a întrebat:

Funda! Imi dati niste filme care v-au placut mult pentru seara fetelor?

Răspuns Câştigător
| SereneMe a răspuns:

The perfect man
Wild Child
If only
Ramona and Beezus
The Last Song
What a girl wants

11 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Incearca Grown ups, Ted sau How high

| BubuLina999 a răspuns:

Http://savcacristina.wordpress.com/2012/11/11/top-20-comedii-romantice/

comedii romantice-tipice noua:)). aici sunt cele mai frumoase(dupa parerea mea)- she's the man mi-a placut la nebunie:X

| Park1Suin a răspuns:

Patru prietene si inca o pereche de blugi

| ๖ClaSSic a răspuns:

Lol
The vow
She's the man
... depinde de gen

| malvinacroft a răspuns:

Closer, Wild Target, Death at a funeral ( asta e o comedie din cele mai tari)- doar varianta britanica din 1997, nu cea americana

| SufletRapus a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story, o sa plangeti toate

| nooope a răspuns:

Poti sa vezi Don Juan DeMarco, Finding Neverland (pe mine asta chiar m-a emotionat), daca esti mai tare poti sa vezi Blow, mie mi-a placaut si The great and powerful oz laughing) ce-ti place happy

| Aria104 a răspuns:

Eu am privit The Holiday recent si mi-a placut foarte mult

| michela21 a răspuns:

La cara oculta.E suuuuper!

| Laurentiu321 a răspuns:

Doua pupeze albe.

| Daniana2000 a răspuns:

Van helsing