| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Imi puteti spune cateva filme de dragoste faine dar faine... cu actiune nu se indragosesc toate faine si happy end. Adica tot cu happy end sai cum vreti voi dar interesante. Complexe nu prostii. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Filme cu făini gasesti la siteuri despre morărit.winking laughing tongue

| Razvan_Bijan_1999 a răspuns:

Uita-te la troia daca vrei actiune

| BumbarOana a răspuns:

Uita-te la kanal d la telenovele acum este de exemplu MERYEM cu o poveste foarte frumoasa si cu destul de multa actiune.
Acum (luni) va fi episodul 7 si daca nu ai televizor poti sa te uiti pe internet.