| valentinalina a întrebat:

Funda!
in fiecare an de Paste arata pe pro tv patimile lui Iisus din nazaret ...cine imi spune si mie cand arata si la ca ora? fuditzzzza si vot:*

3 răspunsuri:
| AlexissMla a răspuns:

Eu stiu ca arata la ora 21 duminica viitoare pe Pro TV.

| Silly a răspuns:

Filmul Iisus din nazaret va fi difuzat saptamana viitoare in episoade la ora 15:45.Filmul Patimile lui Iisus este altceva, este versiunea mai agresiva si cuprinde doar ultima Lui Zi acesta nu stiu cand va fi difuzat

| LoverDip a răspuns:

Din cate imi aduc eu aminte in ziua de Inviere la ora 12:00 noaptea.