| TotalDamage a întrebat:

FUNDA! La ce serial sa ma mai uit? Am vazut Prison Break, Merlin, Games of Thrones si Smallville. Ceva mai SPECTACULAR as vrea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John Doe e tot cu actorul din prison break, uitate aici primele 10 minute din primul episod si dupa aia vezi daca-ti place

http://www.youtube.com/watch?v=aH3pmwdogPo

6 răspunsuri:
| AlabalaAnonim a răspuns:

Friends / The King of Queens...

Friends merita cel mai mult... LOTS OF LAUGH

| CleverAdvisor a răspuns:

Lost,Heroes,House,The vampire diaries,Chuck,Roswell, Supernatural, Legend of the seeker.

| Addiction a răspuns:

Salut. Daca nu ai privit inca poti sa te uiti,, Vampire diares",. E fii nice serialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi n-ai sa regreti big grinwinking eu si acum m-as mai uita dar ar veni a 3 a oara spor la vizionat :d

| TheWiseOne a răspuns:

Lost
House M.D.
Reaper
Heroes

| Peride a răspuns:

Spartacus:Zeii arenei