| compcris00 a întrebat:

Funda.M-am uitat la sute de filme pin acum in special de comedie,action,dar nu m-am uitat la niciun serial pin acum.
Cele mai bune filme care le-am vazut sunt
comedie:lupul de pe wall street,bad grandpa,grown ups 1, 2,ted,hangover,jackass 3d, the intouchables nucam de genu ista si multe multe altele
action batman 2008/2012, 2 guns,lone survivor,focus taken 3, contraband,argo,war of the words,nfs,the day after tomorow etc, etc.
As vrea ceva nu tare lung pin la 10 serii maxim ceva ft de ris comedie,nu d-astea non-sens ceva
interesant, captivant
Comeide si action.
ASTEPT big grin

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sex&Drugs&Rock&Roll (2015-),The Last Man On Earth (2015-)

| J0B0MAT a răspuns:

Game of thrones e cel mai tare serial

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si un sunt nou cu serialele, am incercat mai demult ceva si nu m-a atras asa ca daca vrei sa nu-ti pierzi timpul incearca Prison Break! Nu e comedie, dar e super bun! big grin

| compcris00 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mai astept raspunsuri, ca ma rog daca te apuci sa te uiti la un serial apoi ai de uitat...big grin

| WolfBload007 a răspuns:

Eu iti recomand seriarul The Last Man Earth, e un super serial comic. In medie un episod are cam 20 de minute. Funda?

| compcris00 explică (pentru WolfBload007):

Mie tot niste prieteni imi spuneau de serialu asta.Ma uit la o serie si vad cum e.

| compcris00 explică (pentru WolfBload007):

M-am uitat la 13 serii, stii sa spun ca serialu e super-comic chiar nu pot spune.La inceput parca e interesant, dar actiunea se petrece doar in acele case si din cind in cind mai vine cate un om nou care se face mare si tare si impresioneaza fetele alea.
5/10 ii d-au.Credeam ca chiar va fi super-comic.

| WolfBload007 a răspuns:

Umorul in acel serial este la Phil care încearcă încontinuu sa cucerească femei, daca te uiți pana la sfârșit o sa ii înțelegi logica. Sper ca o sa iti placa.