| Bia_8296 a întrebat:

Funda...niste comedii +niste filem de groaza(la care chiar v-ati >spariathappy )

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Comedy:
Ace Ventura. toate filmele, American pie(toate), scary movie(toate), killers, it's complicated, year one, big momma's house(ambele), the proposal, ice age (toate), shrek(toate), the hangover, Drillbit Taylor, yes man, the mask, Dumb & Dumber, a night at roxbury, my super ex-girlfriend...cam astea ar fi sper sa-ti placa
Scary:
Boried alive, pulse 2:Afterlife, season of wicth, son of Dracula, Black Christmas, Devil's playgroung, The ring 1 si 2, Don't look up

Sper sa-ti placa, mai ales cele de horror big grin

4 răspunsuri:
| Bia_8296 explică:

Raspunsu anonim e tot delya gabriella... o fata tontolonelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

| DelyaGabryella a răspuns:

Tra la la

| nicu_3323 a răspuns:

Comedi in afara de cele ce lo zis "reflectino"nu mai stiu da in schim la horror iti mai facu ceva :The Final Destination 4 paranormal activiti1 2 (asta nu cred ca iti place). Drag Me to Hell... pff acum nu imi vin in minte saw6(sau toata colectia) exorcist. exorcism (da astea nu-s asa de faine) ...si altele