| oanaamaria a întrebat:

Funda. spuneti-mi va rog niste filme de dragoste si drama, cu iubire imposibila si sa fie trist

Răspuns Câştigător
| doinitza94 a răspuns:

3 Metros sobre el cielo
A walk to remember
If only

14 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tu esti emo?

| oanaamaria explică (pentru William):

Nu

| William a răspuns (pentru oanaamaria):

Eu cred ca esti.

| oanaamaria explică (pentru William):

Ce te determina sa crezi asta?laughing

| William a răspuns (pentru oanaamaria):

Intrebarea ta. Numai un emo putea sa ceara filme de dragoste triste.

| oanaamaria explică (pentru William):

Nu prea cred asta big grin. si chestia cu emo e deja fumata, e o prostie

| William a răspuns (pentru oanaamaria):

Fumata? Inca mai sunt distrusi care se taie cu lama sau se sinucid.

| oanaamaria explică (pentru William):

Mde

| Ekcstsy a răspuns:

Notebook, beastly, a walk to november, ghost. Friends with benefits e cam comedie.

| MarioOnette a răspuns:

Titanik,A Walk to remember,Sweet November the Notebook,december boys,
Remember Me,My Sassy Girl,Scusa ma ti chiamo amore(e italian filmul dar e frumos),Beautiful Boy, Dear John, stepmom, the last song, The Lake House(2006),the vow, step up 1, 2, 3, paradise kiss, city of angles, 3 metros sobre el cielo 1, 2, keith

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Titanic,A Walk to remember, Love story

| CocaColalife a răspuns:

Ie fain frend with benefics ...merita vazut da nu ie iubire imposibila.

| lacra107 a răspuns:

Ghost (nu, nu e de groaza) si Sweet November big grin sper sa.ti placa :*