| AndyAndrey35 a întrebat:

Funda! Urmariti asta si dati-mi comentari Ps. am facut asta pentru romana ca aveam un proiect,, tinerii si copii". Mai ales ca se apropie de teatru dar totul este o joaca! laughing Funda o primeste cel care ma impresioneaza cu ceva un text un video. ceva. big grin PLEASE puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Vremea a trecut.Tot c as fi vrut sa fac, sa refac s-a spulberat. Vremea este un umorist de geniu.Noi ii citim capodoperele fara sa ne dam seama k ceea c nu intelegem nu ne-a exclus, vremea compune

| AndyAndrey35 explică (pentru gabitzapapusika2000):

Ce este cu asta, astept de la voi... raspunsuri

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Este un status care m-a impresionat pe mine cand, mi la dat un baiat