| Mey a întrebat:

Funda! Va rog sa-mi spuneti ce e cu Young Justice Invasion, ce s-a intamplat cu Wally si Artemis si de ce Robin nu e Robin.

Răspuns Câştigător
| SpitfireChalant a răspuns:

Deci, daca nu ai aflat inca:
Intre ultimul episod din primul sezon si primul episod din Invasion este o diferenta de 5 ani.
Artemis si Wally sunt la colegiu, si s-au mutat impreuna.
Primul Robin(Richard Grayson) a devenit Nightwing, iar al doilea Robin este TIm Drake.
A, si urmatoarele episoade din Invasion apar pe 25 septembrie. De obicei le gasesti pe YouTube in ziua cand apar.

2 răspunsuri:
| Dolofănica a răspuns:

Robin este în toată firea Robin.

| Mey explică:

Pai Robin e Nightwing si mai e un Robin