| Kataklysm a întrebat:

Funda+Vot!
Salut TPU!
Am nevoie de un episod din magicienii din waverly place(daca se poate in romana ), in care a venit o trupa la scoala, de rock, dar alex i-a transformat in jazz calm.
Ms mult.
Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| darielle a răspuns:

Scrii pe google peteava apoi scrii pe acel site magicienii din waverly place haliti si va veseliti.
PS:Scuze, nu pot posta site-ul deoarece nu ma lasa.
Aici găsești acel episod!
Numai bine!

3 răspunsuri:
| Kataklysm explică:

Ok!
Multumesc mult!

| euAly a răspuns:

Uita-te pe vplai, acolo sigur gasesti m-am uitat si eu la cateva episoate zilele astea. Bafta la cautat!

| bughy97 a răspuns:

Dar stiti cumva cum se numeste trupa sau melodia cantata de trupa jazz?