| BLABLAGAGA a întrebat:

Am nevoie de nr ep din magicienii din waverly place cand harper a aflat ca noua fata e vrajitoare in romana

Răspuns Câştigător
| rebyrby a răspuns:

Eu am vazut acel ep cred ca sti filmul lemonade mouth cu stella... asa in fine e cu stella acel ep geastin s-a facut presedinte si a vrut ca scoala sa sa aiba o trupa de muzicieni de jazz lent si alex a vrut in scoala o trupa rock aceasta la pacalit pe geastin si a facut ca ea a adus acea trupa de rock geastin a facut cateva crize ca la mintit stela din lemonade mouth a facut o vraja ca trupa rock sa fie una de jazz lent harper a vazut-o si vroia sa ai spuna lui alex dar stela din lemonade mouth a facut o vraja ca ea sa uite ce vrea sa spuna in final.alex si geastin sau certat dar fata noua ai spune ceva emotionat lui alex ca si ea a avut un frate si la fel s-a certat intr-o zi nu la mai vazut acum nu mai stie nici de el si asa a facut-o cred pe alex sa uite de cearte cu jeastin uite maine pe disney cheannel la ora 11.30 si va fi acel ep bafta!

1 răspuns:
| kaBooMx a răspuns:

0745523561 big grin laughing ma duc la o la.ba