| FïяŠtℓovε a întrebat:

FUNDA!love struck
Cine se uita la 'iubiri secrete' a vazut aseara?
Ca eu nu am apucat sa am uit si vreau pe scurt sa vad ce sa itnamplat cateva cuvinte esentiale va rog[-o

Răspuns Câştigător
| Shawty a răspuns:

Pai Andrei nu se prea descurca cu antrenamentele cu acel chinez sau ce e el si pana la urma a reusit pentru ca a fost motivad deoarece "chinezul" i-a spus ca este las.Madalin are un plan sigur sa o omare pe valeria dar mama lui vitrega l-a auzit si i-a spus valeriei. pana la urma radu este tatal lui ionut asta i-a amuitit valeriei de capilul pierdut la 15 ani.Delia din inchisoare se gandeste sa se razbune pe madalin facandul sa sufere incetul cu incetul. Maria se hotaraste sa ii spun lui andrei depre decizia ei de a se calugari lucru care il motiveaza si mai tare pe andrei. iar in final geta ii spune valeriei ca viata ei e in pericol. Funda... mi-a luat mult sa scriu.