| Alexandra_8691 a întrebat:

FUNDAlove struck
Hey TPU, am vazut mai demult un film de "groaza" era vorba despre o fata care a mers intr-un oras si a atacat'o un barbat si ea s-a ascuns intr-o toaleta si a baricadat usa, ca sa nu intre psihopatul acela, si el a incercat de multe ori sa intre dar nu a reusit, si ea a bagat un deget printr-o gaura si ala ia muscat degetul sau cel putin jumatate, si pana la urma ala a prinso si a bagat'o intr-o camera tot in toaleta, si a venit politia si a venit si o fata si aia a mers la toaleta si a vazut plin de sange pe jos si a mers dupa ajutoare si cand au venit ajutoarele nu mai era nimic acolo.Va rog ajutati-ma caci ador filmul da nu mai stiu cum se numeste:X

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Hahahaahlaughing doamne ce film.Am fost obligat de fratemiu sa il vad.Bai sti ce porcarie E?laughing am ras de m-am p pe mine. E o faza in care un politist se roaga de fata in toaleta sa il impuse in cap.Il impusca, ii sar creirii si deschide ochii rolling on the floor cica mai ratat si il pune sa mai traga odata. filmu se cheama Rest Stop. Sper ca te-am ajutatbig grin