| LCD a întrebat:

Am vazut pe enet ca sarpele in vis... e de rau. Pe mine m-a muscat de deget :-s ce sa fie?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este doar un vis. Probabil te temi de serpi. Acel sarpe reprezinta toate temerile tale.

| Bacemi a răspuns:

E doar un vis. Sarpele este simbolul tuturor temerilor tale.

| Flav a răspuns:

Pe mine m-a muscat de altceva si acum sunt distrugator in pat. whistling

| andreimicutu a răspuns:

Am auzit si eu de chestia asta si eu am visat ca m-a muscat un sarpe de mana dar nu e nimic de rau.

| Alexxa10 a răspuns:

Eu stiam ca sarpele, cand iti apare in vis inseamna Vant.

| mya114 a răspuns:

Sarpele insemna tradare thinking si eu am visat ca m-a muscat de picior si nu m-am uitat la nimic de groaza sau sa fie vreo teama prea mare de-a mea thinkingthinking nu stiu csz nici eu nu mi-am gasit raspunsthinking