| xFaith a întrebat:

Fundaa :X
spuneti-mi si mie cum se termina serialul Esmeralda dupa acasa.tv :]

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Pai,pe patul de moarte Lucio ii marturiseste lui Jose Armando ca nu s-a intamplat nimic intre el si Esmeralda.Graciela moare in bratele lui Adrian de o boala numita suferinta. Dupa moartea ei se casatoreste cu Aurora.Esmeralda nu se mai casatoreste cu Alvaro, ci se impaca cu Jose Armando.

3 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Dupa parerea mea, Esmeralda se va impaca cu Jose Armando.Aurorita va ramane cu Adrian.si cam atat.O sa se termina ca oricare telenovela!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu:
lucio ii spune lu'Jose Armando ca intre el si Esmeralda nu a fost niciodata nimic si ca, copilul este al lu'Jose Armando
in final cei doi se impak dar in timpul asta Jose Armando ramane orb dar isi va recapata vederea in mom in care isi va tine copilul in brate,apoi fericiti vor face nunta
Iar Graciela moare iar Adrian, dupa moartea ei, se va casatorii cu fata aia(am uitat cum o cheama)
funda?

| AdeeLinna22 a răspuns:

Mie imi pare rau ca graciela moare...ea trebuia sa se casatoreasca cu adrian nu aurora
atat de emotionat a fost episodul de azi 127 si l`am vz 128 pe net
adrian tot ii spune gracielei ca se vor casatori ca o iubeste si cand colo moare crying crying iar ea ii spune ca o vrut sa plece [in lumea ailalta] dar s`a razgandit
si il pune pe adrian sa ii vorbeasca ca incepe sa nu-l mai auda
de cand a murit graciela nu ma mai uit la film