| YoH22 a întrebat:

Fundaaaa!Nu stie cineva cand o sa apara twilight zori de zi parea a 2 a?

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

16 noiembrie gasesti mai multe informatii aici http://www.imdb.com/title/tt1673434/

5 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Partea a doua din Breaking Dawn va aparea anul acesta pe 16 noiembrie.
Http://www.cinemagia.ro/filme/the-twilight-saga-breaking-dawn-part-2-

| UrascUntulDeArahide a răspuns:

16 noiembrie 2012, cred

| Nessie a răspuns:

16 noiembrie 2012

| Denisseq a răspuns:

Va aparea in noiembrie 2012 dar data nu va fi sigura pentru ca in Romania apare cu 1 -2 saptamani mai tarziu

| cad a răspuns:

14 de fapt cauta pe imdb