| BoomLove a întrebat:

FUNDITA! Cum credeti ca se va termina "Iubire si Onoare" de pe postul Acasatv? Urgent!

Răspuns Câştigător
| M a răspuns:

Hmm o sa fie un happy end :d
Ilinca o sa ramana cu Amir si o sa aiba grija de Victoras.o sa fie nuntalove struck.Cred ca in sfarsit Marieta o sa-l accepte pe Amir si probabil o sa ramana Cu Said...Hussein cred ca se impaca cu Said.
Oxana si Aziz...cred ca o sa moara sau o sa fie saraci si o sa aiba grija de camile in desertlaughing
Kuki sper sa ramana cu tipa aia Yasmine.love struck Cici cu Serghei.cred ca o sa.si dea seama S ca pe ea o iubeste. Coco cu Abilaughing o sa ajunga o buna musulmana.
Noor o sa schimbe lumea araba adica nu o sa mai fie crime de onoare si o sa fie scoala.
Happy end.

6 răspunsuri:
| Klaine a răspuns:

Ilininca si Amir vor ramane impreuna ca sa aiba grija de Victor si se vor casatori.
Aziz va muri pentru crima de onoare.
Oksana va fi omorata cu pietre sau arsa de vie.
Noor va schimba lumea araba.
Carmen va ajunge la inchisoare.

| miki_9062 a răspuns:

Linca si amir vor ramane impreuna iar fratiso va murii sau nu stiu dar cei doi vor ramane sigur impreuna

| balan_4463 a răspuns:

Amir se va casatori cu Ilinca si se va termina filmulsad

| Mewy a răspuns:

Mie nu imi placesad dar totusi. funda?:X

| Ana1998 a răspuns:

Pffff...
simplu...
Amir se va casatori cu Ilinca. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ana1998 a răspuns:

Pfff...
Amir se va casatori cu Ilinca. Sper ca ti-am fost de ajutor.