| ramona15 a întrebat:

unde as putea sa gasesc filmul hana yori dango finalul..am vazut cele 2 sezoane si as vrea sa vad si filmul..multumesc:*

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Nu stiu inca, dar te voi anunta cand aparehappy

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Http://www.dramacrazy.net/japanese-movie/hana-yori-dango-final-watch/

Insa e cu subtitrare in engleza, dar din cate am inteles in curand o sa apara si in romana :) Si eu am vazut serialul :D

| ramona15 explică:

Annayo...mersi mult dar eu as vrea cu subtitrare in romana...nu stii cam cant apare si pe ce site?

| ramona15 explică (pentru DayByDay):

Mersi mult:*

| DayByDay a răspuns (pentru ramona15):

Nu stiu inca, dar te voi anunta cand aparehappy