| bianca17_5869 a întrebat:

Fundita.Era acum cativa ani pe TVR 1 un serial cu un tip care a fost lovit de fulger si astfel a devenit ft destept, doar ca vedea alb negru, mai stiu ca muncea in politie, ajuta la rezolvarea cazurilor de crima, aveti idee cum se numeste :-s. fundita pentru raspuns, mersi anticipat

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

John Doe(2002-2003)-Misteriosul John Doe http://www.cinemarx.ro/filme/John-Doe-John-Doe-408378.html Mi-a plăcut mult şi-l urmăream, din păcate a fost întrerupt după un singur sezon...