| Deutza4747 a întrebat:

Fundita! Imi puteti spune va rog trei filme [sau cate stiti] in care sa fie introdusi si rechini? si daca s-ar putea sa imi spuneti si daca este personajul pozitiv sau negativ. Multumesc! Fundita!:O3

7 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Jaws (Falci)
Si Finding Nemo are cateva secvente cu rechini care sunt personaje pozitive, dar e animatie. happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca tu, cand vezi un film, nu esti in stare sa-ti dai seama care ce fel de personaj este?

| Deutza4747 explică (pentru ardnaxur1961):

Imi trebuia la romana sa scriu 3 filme cu rechini si nu stiam

| Reek54 a răspuns:

Nu prea cred sa fi fazut in vreun film rechinii ca personaje pozitive. laughing

| Kaℓi a răspuns:

Jaws (Falci)
Jaws 2
Jaws 3-D
Great White (Marele alb)
A doua parte a intrebarii cred ca e o gluma happy

| AlexCătălin21 a răspuns:

Pai,incearca Jaws(Falci), cel mai bun film cu rechini din toate timpurile.Acolo ei sunt negativi si vazi ca este si Jaws 2 si Jaws 3.

| daria145 a răspuns:

Nemolaughing...k rechinul devine din negativ in pozitiv...intr.un fellaughing