| Tymmi a întrebat:

Fundita pentru cele mai tari comedii romanticehappy

Răspuns Câştigător
| Lattie a răspuns:

The bounty hunter
Wild target
Leap year
Angus, Thongs.And.Perfect.Snogging
Date night
Easy A

5 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

-Leap Year (An Bisect) – 05. 03. 2010

Anna, o frumoasa tanara pleaca spre Dublin pentru a-l cere in casatorie pe iubitul ei in singura zi cand acesta ar accepta datorita traditiei irlandeze sau daca ar veni sfarsitul lumii, dar intre timp totul de dat peste cap de un chipes proprietar de han.

-When in Rome (Amor la Roma) – 19. 03. 2010

O femeie ambitioasa, lipsita de speranta ca viata in va oferi iubirea perfecta, zboara la Roma si fura monedele din "Fantana Dorintelor". Brusc, foarte multi barbati incep sa o curteze.

-The Back-Up Plan – 25. 06. 2010

Zoe (Jennifer Lopez) se decide, dupa ani de asteptari, sa se insemineze artificial decisa ca barbatul "the one" nu exista. Dar, imediat dupa aceasta, intalneste un tip super simpatic de care se indragosteste si de care trebuie sa-si ascunda sarcina.

-Date Night – 16. 04. 2010

Claire si Phil duc o viata conjugala de rutina. Din acest motiv ei inventeaza "Intalnirea de sambata seara" cand cei doi se duc la film si la restaurant. Dar sambata aceasta va fi cu totul speciala. plina de actiune.

-Sex and The City 2 – 04. 06. 2010

Un film perfect pentru o iesire cu fetele, o comedie romantica reusita, Sex and The City 2 este continuarea primului film Sex and The City pe care sigur nu l-ati ratat.

Si cam atatea... Cele mai tari

| MyWorld a răspuns:

1.The ugly truth

| Adina_3463 a răspuns:

Razboiul mireselor

mariaj de Vegas

| Tudor1212 a răspuns:

Jerry Maguire
The notebook
going the distance
Vizionare placuta!

| Piticuuu a răspuns:

Poi Fantoma mea iubita ador filmu:X romantic si are si faze amuzantelaughing)