| Alexandra_2197 a întrebat:

~ FUNNNNDA`!~
era un film de groaza si actiunea era in padure la un turn-observatorsau cvde genuthinking
era cu un monstru-demon... cesemanacu un liliacthinking
si numele eracv de genu "see you..." dar cu numele filmului nu sunt siguara...care stiti va rog sa ma ajutati :* merci:* dau funda:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc neodesignstudio esti cel mai tare... caut filmul asta de vreo 5 ani... eram copil cand l`am vazut si vroiam sa il vad acu cand inteleg. intre timp vad ca a aparut si 2, 3 in fine. Multam Mult!

| neodesignstudio a răspuns:

Este cumva vorba despre Wrong Turn?