| gabytza7224 a întrebat:

Hai peieteni! am si eu o intrebere despre site-ul VOYO vreau sa imi fac cont pentru a urmari un film pe care nu al gasesc decat acolo, dar stiu ca primele 7 zile sunt gratis, iar apoi cum se procedeaza platesti in continuare chiar daca nu mai folosesti acel site si se vedela factura sau cum? daca ma puteti lamuri ..VA MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| Indecenta a răspuns:

Am cont pe voyo.Trimiti sms cum iti explica ei, primesti un cod, te anunta ca primele 7 zile sunt gratis. Iti iau cei 3 euro+TVA pe loc, insa daca tu dupa 7 zile le trimiti un SMS cu STOP VOYO primesti inapoi cei 3 euro. daca nu, ei iti furnizeaza serviciul pana in momentul in care tu le trimiti mesajul cu STOP. Daca nu trimiti si trece 1 luna iti iau automat cei 3 euro.

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca iti faci abonament platesti chiar daca nu vei folosi contul si cred ca este 3 euro pe luna

| Indecenta a răspuns:

La fiecare luna 3 euro*