| DEBrown a întrebat:

Hai, sa va vad fanii filmelor "Harry Potter, Lord of the Rings si Pirates of the Caribbean". Spuneti cateva din replicile voastre preferate(comice sau eroice) din aceste filme. Funda pentru cele mai bune! big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toată seria este o replică!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu tin minte replici din filme!
dar pot spune ca mi-a placut foarte mult piratii din caraibe, si este si filmul meu preferatlove struck

| Shery a răspuns:

Pot sa iti spun din cartea Harry Potter(cred ca 4): - [Ron cu ochii inchisi si cu o expresie tampa]:
Harry: Ron, ai patit ceva?
Ron: Lasa-ma putin, sa imi intiparesc imaginea asta pe retina: Draco, Dihorul Zburator!
(ceva in genul suna, sper ca am fost fidela cartii)

| enamel a răspuns:

Harry: But i am the chosen one...si apoi hermione ii da cu cartea in caplaughing(hp6)

| Fredo a răspuns:

Ron Weasley: - Hermione, tu esti fata...

Hermione: - Da, ai un spirit al observatiei foarte bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"all we have to decide is what to do with the time that is given to us '' lord of the rings gandalf

| demian37 a răspuns:

Din lord of the rings
la primul castel cand ala micu, cu barba se intrece cu legolas la cine omoara cele mai multe orci