| pwp a întrebat:

Hannah montana, magicienii din waverly place sau sony si steluta ei norocoasa?
argumentati!
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Niciuna. Astea sunt desene care incuie mintea copiilor si ii prosteste.
1. Viata cu Louie
2. Copiii de la 402
3. Ed, Edd si Eddy

15 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sonny with a Chance.

| DEBrown a răspuns:

Deci, nu pot sa cred. La intrebarile care raspund calumea nu iau funda, si aici unde am dat un raspuns exact contra ce ziceai tu iau funda laughing

| BellsC a răspuns:

Poi Hannah inca se difuzeaza deci nu s-a terminattongue
So fi terminat de filmat dar de difuzat nu preatongue
Poi Magicienii si Sonny imi plac tare mult, dar si Hannah.
Nu pot alegesad toate sunt super:X

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Hannah montana. e mai amuzantlove struck

| Psihiatra a răspuns:

1magicienii au scenarii mai interesante
2sony steluta ei norocoasa mi se pare amuzant
3 hannah...nu comentez

| Messyhair a răspuns:

Nici unul.
The Vampire Diaries rocks!

| BreeTanner a răspuns:

Sonny...imi place mai mlt genul de comedie si imi plac si actoriibig grin

| EvangelineDS a răspuns:

Pe locu unu hanah montana pe 2 magicienii din weverly place si ultimu Sony si steluta ei norocoasa

| Girl_5668 a răspuns:

1=Sony si stelutza ei norocoasa
2=hannah montana
3=magicienii din waverly place
astea imi plac de pe disney pentru ca sunt singurile comedii la care radlaughing

| dolcedolecegabanad12345678899098 a răspuns:

Tote sunt super si sunt fermecatoare in felul lor, asa ca numai parerea ta conteaza, funda?

| OliviaLove a răspuns:

sonny with a chance imi place de demi(sonny) si de sterling(chad) si chiar le sta bine impreuna, nu credeti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum? Inca mai exista Hana Montana? Vai, nu esti la curent cu noutatile! Toata lumea vorbeste ca s-a terminat, iar tu il introduci la alegeri. Nu-i corect! Ce e expirat, nu se mai consuma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana de copii mici, magicienii din waverly place cu magie tare fain, Sony si steluta ei norocoasa tare fain ce sa zic mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 MAGICIENI
2Hannah Montana
3 Sony si steluta norocoasa