| selena_3455 a întrebat:

Ce desen va place mai mult hannah montana sau magicienii din waverly place?

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Vad ca ai avatarul si numele cu Selena Gomez
Daca o sa spun Hannah Montana o sa imi dai stupid iar daca raspund Wizard of waverly place o sa imi dai funda.
Mie una imi plac amandoua. big grin
Toti imi zic ca sunt prea copilaroasa. La varsta de 14 ani ( aproapehee hee ) ma mai uit la Tom and Jerry laughing

In concluzie, imi plac ambele seriale. :*

| selena_3455 explică (pentru Nicolelenaa):

Nu iti dadeam stupid daca alegeai hannah montana pentru ca si mie imi plac ambele seriale dar imi place mai mult de selena gomez decat de miley cyrus

15 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Daca spun Hannah atunci o sa imi dai stupid si nefolositor.
eu nu prea ma uit pe disney, dar aleg amandoua pentru ca sunt amuzante tongue

| MrBlueEnergy a răspuns:

Wizard of Waverly Places

| Rrrr a răspuns:

Magicienii din waverly place

| Donytzu_1698 a răspuns:

Hannah montana

| pooffik a răspuns:

Magicienii din waverly place pentru ca e mai dragut, dupa mine, si pentru ca imi place mult de selena. Iar hannah montana nu prea imi place, chiar daca apare si selena in unele episoade. parca e mai interesant magicienii din waverly place. (nu va suparati fanii serialului hannah montana)

| scully a răspuns:

Magicienii

| cobi a răspuns:

Magicienii din waverly place:X:X:XALEX! selena gomes the best!

| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy Cu toate ca nu prea ma mai uitlaughing cand apuc ma uit la magicienii din waverly place.

| Lavy_5428 a răspuns:

Buna! Mie imi place Hannah Montana mai mult... Tie? Bye! :*

| iubita_7611 a răspuns:

In primul rand nu sunt desene.si nu imi place nici una

| A_7901 a răspuns:

Magicienii din Waverly place.

| DiutzaAngel a răspuns:

Magicienii din waverly place doar sunt fan selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magiicieny din waverly place. apropo imi place mult selena gomez e foarte draguta si sunt o mare fana dea ei

| summergirl25 a răspuns:

Pai,Wizards of Weverly Place pentru ca imi place mai mult de Selena decat de Miley!