| Ioana87423 a întrebat:

HAY TPU. Puteti sa imi spuneti si mie va rog frumos ce se intampla in partea a2-a a filmului "Breaking Dawn".Dau funda.

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Volturii vor afla de existenta lui Renesmee si vor crede ca este un bebelus-vampir, care sunt interzisi si trebuie omorati. Acestia o sa atace familia Cullen, dar ei le demonstreaza ca nu este un bebelus vampir, ci ca este jumatate om- jumatate vampir. Volturii tot nu vor sa renunte si vor sa omoare familia Cullen spunand ca nu stiu cum o sa creasca Renesmee si cum o sa se comporte cand o sa fie mare. Alice o sa aduca un alt copil jumatate om- jumatate vampir foarte batran, mai batran ca Edward, cu care o sa le demonstreza ca Renesmee nu constituie nici o problema. Apoi Volturii o sa se intoarca inapoi in Italia, iar totul o sa revina la normal.