| anonim_4396 a întrebat:

Hello big hug ce faceti?
Puteti sa imi spuneti cam cand va aparea partea a II-a din Twilight breaking dawn?
[multumesc anticipat ]

Răspuns Câştigător
| BCosmyn a răspuns:

Pe 16 noiembrie apare partea a 2-a. Funda? big grin

| CristinasiVlad a răspuns (pentru BCosmyn):

Vai ca nu mai am rabdare crying((((

16 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" va aparea pe 16.11. 2012. Uite aici:
http://filme.acasa.ro/the-twilight-saga-breaking-dawn-part-2-2012 :*:*cu placere:*

| CristinasiVlad a răspuns (pentru tinaHd):

happy mi-ai fost de mare folos!

| tinaHd a răspuns (pentru CristinasiVlad):

Ok pakat ca n-am prm fundahee hee:*

| CristinasiVlad a răspuns (pentru tinaHd):

Scuza-ma! mai pun o intrebare si iti dau tie sad imi pare sincer rau

| tinaHd a răspuns (pentru CristinasiVlad):

Nu-i nimic :*:*stai lin:*

| CristinasiVlad a răspuns (pentru tinaHd):

Ti-am dat la aia cu selena parca?

| tinaHd a răspuns (pentru CristinasiVlad):

Da imi apare ca am 78 funde da nu imi apare la intr tah ca mi-ai dat funda nu stiu dc.thinking oricum mersi mult:*

| CristinasiVlad a răspuns (pentru tinaHd):

Pentru ca daca zic ca iti dau iti adu! ma tin de cuvant!

| tinaHd a răspuns (pentru CristinasiVlad):

Ok mersi:*

| SweetSacrifice a răspuns:

In Noiembrie, anul acesta. Asteptam urmatoare parte cu nerabdare. happy

| CristinasiVlad a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Vaii crying nu mai am rabdarecrying

| SweetSacrifice a răspuns (pentru CristinasiVlad):

Sa inteleg ca esti fana.Da stiu, mai e mult pana apare, si partea 1 a lasat suspans la sfarsit. Prima data credeam si eu ca va fi dupa 2-3 luni dupa partea 1, dar am cautat si am gasit ca e noiembrie.Pai, nu avem ce face decat sa asteptam. Pana atunci, incearca sa citesti cartile daca nu ai facut asta pana acum.

| CristinasiVlad a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Daa

| DanielaElleena a răspuns:

Noiembrie:-o

| 2ioana2 a răspuns:

Buna. Se lanseaza pe 16 Noiembrie 2012.