| AyaMe_Ana_1995 a întrebat:

Heeei! Am vazut o data un film. sper sa nu ameste filmele. E despre un spital cu fantome si era un grup de persoane care nu mai reuseau sa gaseasca iesirea. Funditaa!

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

Ghost Encounters cred. Spital de nebuni, nu? Si gen ei stiau pe unde au intrat dar cand au incercat sa sparga usa aia, dadea spre alt coridor din spital si au realizat ca sunt blocati.Cred ca pe asta il cauti laughing

| AyaMe_Ana_1995 explică (pentru MCRgurl):

Mamaaaa te iubeeeeesc! Doamnee de cat timp il caut laughing)

| MCRgurl a răspuns (pentru AyaMe_Ana_1995):

L-am vazut de vreo 3 ori pana acum laughing) e printre preferatele mele.Ma bucur ca te-am ajutat.Vezi ca e si partea a 2-a laughing