| TraficDeMentosane a întrebat:

Heeei` :]!
Ce filme gen "Red Ridding Hood" stiti? Adica cu mister, pericol, dar si dragoste big grin.

Ms mult big hug!

Răspuns Câştigător
| Devyd a răspuns:

Hey.

I Am Number Four 2011
Beastly 2011
Source Code 2011
Unknown 2011
Thor 2011
The Beaver 2011
Capitan America 2011
Super 8 ( insa nu prea are dragoste, dar e ok )
Columbiana 2011
Abduction 2011

4 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Uita-te le telenovele! cool

| DiaDianaa a răspuns:

Ahh. Buna! pai eu o sa iti zic cateva filme bune care mie imi plac foarte mult...
-Hannah
-Columbiana
-Twilight( 1, 2, 3, 4 )winking
Si mai sunt multe...
Uite un film de groaza daca vrei Chucky ( 1, 2, 3 )
e super!:X:X mori de frica.laughing il ador.
Si comedie, dragoste. Placinta americana ( sunt cam vreo 9 parti adica super comedie razi cu lacrimi. )
si cum film gen familie. A Little Princess ( o mica printesa ) e super frumos... PWP! :*:*

| Simina_Pop_1997 a răspuns:

Nu stiu daca e de ajutor, pentru ca asta nu e film e serial:the vampire diaries. poate te uiti deja sau daca nu, il poti gasi pe vplay :sper sa iti placa happy

| TraficDeMentosane explică (pentru Simina_Pop_1997):

Da, ma uit deja la TVD :X! Ms oricum happy!