| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Heeei.Ce seriale imi recomandati? Sa fie gen Teen Wolf, TVD sau Riverdale.Care e serialul vostru preferat?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

True Blood,From Dusk Till Dawn: The Series, Hemlock Grove, Supernatural, Valemont (miniserie), The Gates, TSC, Shadowhunters: The Mortal Instruments

| AleexisViol3t a răspuns:

True blood

| OaieBlonda a răspuns:

La casa de papel, Bates Motel, Glitch si The Returned.

| Cătălina1115 a răspuns:

Shadow hunters, este o combinatie, VAMPIRI -VARCOLACI SI VÂNĂTORI DE UMBRE.
este super

| DangerF a răspuns:

Sincer nu am vazut Teen Wolf, TVD sau Reverdale. Personal iti recomand Prison Break sau The Walking Dead