| Aly_6441 a întrebat:

Heeei TPU >:d<

Tocmai am ajuns la zi cu serialele : the vampire diaries, Pretty little liars, gossip girl si supernatural. si vreau sa gasesc alt serial la care sa ma uit thinking
nu stiu ce sa aleg dintre :

- One tree hill
-Lost
- 90210

Pe care sa-l aleg?:-s

12 răspunsuri:
| Sh0ck a răspuns:

Pe niciunul, alege DR House sua Prison Break, sunt cele mai tari.

| vldidle a răspuns:

One tree hill si 902010winking

| TerosistJocker a răspuns:

Eu zic Lost.

| Aly_6441 explică:

@Jasser : Intreb pentru ca nu stiu ce sa aleg dintre astea thinking de aceea am vrut niste opinii...

| wizopo a răspuns:

Naruto laughing

| Bez3a a răspuns:

One three hill

| Iullianna a răspuns:

Lost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi pe alti ce seriale ar trebui sa alegi tu? Tu nu sti ce gen de seriale iti plac? Alti iti vor spune ce le place lor insa tu vei viziona ce iti va placea tie...

| kogi1983 a răspuns:

Lost

| raph2010 a răspuns:

Lost sau 90210big grin merita vazute

| Whispers a răspuns:

Prima varianta:*. Funda puppy dog eyes?

| ChrissBeibii a răspuns:

Buna! eu as alege Lost.e mai palpitanthappy:*