| AnnaMariaaa a întrebat:

Ce serial care sa semene cu Dexter,imi recomandati? Si inafara de,Grey's Anatomy,Lost,The vampire diaries, Pretty little liars, 90210, One tree hill,The secret circle,The lying game,Gossip Girl,Saving Hope,Teen Wolf,The O.C,Private practice, pe care le-am vazut deja si va rog exclus House, True Blood si Supernatural...multumesc big grin

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa explică:

Andreea,ba da si la Prison Break, l-am uitat laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Poate Hannibal

| MD0 a răspuns:

CSI New York sau CSI Miami sunt cam la fel ca Dexter.

| Andrree a răspuns:

Prison Break(şi mă mir că nu e pe listă), nu seamănă foarte tare dar e foarte bun serialul, Breaking Bad, pe care astăzi l-am terminat şi care e de asemenea foarte bun şi ţi-aş mai recomanda The Mentalist şi Fringe. Vizionare plăcută. :*

| AnnaMariaaa explică (pentru Andrree):

Ba da si la Prison Break, l-am uitat laughing

| Andrree a răspuns (pentru AnnaMariaaa):

Eeee, ştiam eu de ce mă mir. laughing Atunci uită-te la Breaking Bad. E cel mai apropiat de Dexter şi Prison Break, din punctul meu de vedere.

| DenisaIna a răspuns:

Revolution!

| RobyTzUuXx a răspuns:

CSI New York, dar nu stiu cand ie si daca mai ie big grin