| MaryBMTH a întrebat:

Heeii TPU.
Știe cineva câte sezoane sunt în prezent din The vampire Diaries? Și la al câtelea episod este? Adică care este urmaătorul care va apărea.
Și la cât timp apare un episod? Dar un sezon?

Mulțumesc, Fundă

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TVD are 5 sez. până acum.Din al 5 lea sez. a apărut ep.11, urmează 12 - The Devil Inside, vineri 31 Ian. 2014. Episoadele de regulă apar săptămânal, iar un nou sez.atunci când este confirmat și nu neapărat când se termină unul anterior.Pauza dintre sez. poate fi de 5/6 luni.

2 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

Pai,momentan,sunt 5 sezoane. Ultimul episod aparut e episodul 11. Episoadele apar saptamanal, vinerea(doar daca nu e vreo intarziere, sau ceva). Sezonul, ei, asta nu pot sa stiu.Depinde de cate episoade are si de pauza dintre 2 sezoane. laughing

| Stiolica_Ana_1990 a răspuns:

Sunt 5 sezoane din the vampire diaries.....cred k este episodul 12