| Cristina_5283 a întrebat:

Cine urmareste Vampire Knight...imi poate spune si mie cate sezoane sunt pana acum, cate o sa mai apara, cate episoade are un sezon si din cat in cat timp apare un episod? Funda-restul vot happy

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Acum se termina sezonul 2. Vineri a aparut episodul 21 si vinerea viitoare va aparea ultimul episod, 22. Sezonul 3 va aparea in septembrie, nu se stie daca va fi si sezonul 4. Un sezon are 22 de episoade. Episoadele apar vinerea, insa au fost momente cand au intirziat cu kiteva saptamini.

1 răspuns:
| Cristina_5283 explică:

Faza e ca nu merg linkurile happy