| anonim_4396 a întrebat:

Heey!

Imi puteti spune si mie niste filme cu vampiri?

Fundaa. >big grin

8 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

True Blood

| kryys a răspuns:

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994),Underworld,Priest (2011),Cirque du Freak: The Vampire's Assistant(2010),Blood: The Last Vampire (2009),Blood Ties (2006),Bram Stoker's Dracula (1992),BloodRayne (2005),Bathory (2008),Lost Boys: The Tribe
(2008),Fright Night(1985),daca vrei si o comedie:Dracula: Dead and Loving It(1995),Van Helsing (2004),Blade Trinity(2004),Daybreakers(2009),Queen of the Damned (2002),Dracula 2000 (2000),Vampire in Brooklyn (1995),The Forsaken (2001).

mai multe gasesti aici:http://cristimirea.blogspot.com/2009/09/seriale-cu-vampiri.html

aici: http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/

si aici:http://snarkerati.com/movie-news/top-70-vampire-movies-of-all-time/

:)

| TootydeCool a răspuns:

Stiu ca nu este film este anime dar te rog sa il incerci :
"Vampire Knight"
este super tare!@!

| andr33hk a răspuns:

Filme cu vampiri:

~Queen of the damned
~Interview with a vampire
~Vampire in Brooklyn
~Dracula 2000
~Buffy the Vampire Slayer
~Van Helsing
~Underworld: Evolution
~Blade
~Blade II
~Bram Stoker’s Dracula
~Nosferatu

Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Vokii a răspuns:

@tina.

Le-am vazut pe alea. happy [trebuia sa mentionez la intrebare] big grin

| GeorgeGabriel a răspuns:

Mm da vr sa spun si eu twlight

| Tina4qa a răspuns:

Twilight 1,2, 3... foarte interesant...(p.s al 4-lea film va ieshi in noiembrie) happy

| DjAxL a răspuns:

Daybrakers-un film foarte captivant cu vampiri(horror un pic)