| cosmin2221 a întrebat:

macar de data asta sa imi raspundeti happy...
Imi puteti spune 2 filme de groaza cele mai de groaza filme posibile (cum credeti voi) cu fantome, vampiri sau altceva dar numai sa ma sperie pentru toata viata!

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| isa_1142 a răspuns:

Saw:O neaa.oh go on o sa te plibcisesti!
Shutter (2004) :-s sa nu te uiti la ala din 2008 ca ii de ****.
exorcism of emily rose
the last exorcim
ultimele 2 sunt bazate pe intamplari adevarate :-s
nu te uita singura laughing Vorbesc foarte serios.:-s

4 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Uita-te la Saw (toate)...cred ca te vor speria!

| Rheea a răspuns:

The ring

| Dadda a răspuns:

Uita`te la : Liniste mortala...Eu de la jumatatea filmului nu puteam sa ma uit decat cu perna in brate si sa`mi acopar ochii cu ea adica sa vad doar jumate din ecranlaughing
sau exorcism of emily rose.
The ring nu este asa de groaza precum am auzit.nu m`am speriat mai delocbig grin
Sau am auzit(nu m`am uitat) ca filmele cu papusa Chucky sau ceva de genu...is vreo 4big grin.am auzit ca sunt ff de groaza
Si primul film este tot cu o papusa dar este ff de groaza. cel mai de groaza film pe care l`am vazut(parerea meabig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai naspa pe care l-am vazut a fost shutter... faci pe tine de frica si grudge 1, 2