| annecharlene a întrebat:

Heey TPU! Daca urmariti serialul Pretty Little Liars, cine credeti ca este -A? happy

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Conformat cartilor si filmului, primul A este Mona.
In ceea ce il priveste pe al doilea A, in carti este Alison, insa in serial mai avem de asteptat pana vom afla.

| oliviaa29 a răspuns:

Eu consider ca este Mona, insa Alison era singura care stia secretele fetelor si din aceasta cauza se pune un semn de intrebare. Nu degeaba este un film care are drama, thriller si mister. happy Sper ca te-am ajutat

| Piticccccc a răspuns:

Aria este - A.