| PinkFloyd a întrebat:

Cine credeti ca este -A din serialul Pretty little liars? vreau cit mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Eu am citit in carte ca allison avea o sora geamana care era internata intr-un azil (sau ceva de genul) o chema Courtney(parca) si ea s-a dat drept Allison, in timp ce adevatata allison era internata in locul ei. Cortney a fost de fapt prietena cu fetele si ea e cea care a murit, ucisa de allison care incerca sa-si ea viata inapoi si adevarata allison e A... de asemenea si Mona era A(le stia toata secretele din jurnalul lui alli a.ca.a courtney), pana cand fetele au demascat-o( ea parca a murit) si dupa aia apare o noua A care e allison.
Acum nu stiu daca o sa se faca exact ca in carte. Eu sper ca da

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Alison iar cea care a murit era sora-sa geamana...

| valentinamusat a răspuns:

Eu sincer nu stiu ce sa cred...Prima data credeam ca este una din fete, apoi ca Ali nu a murit. Faptul ca au gasit cadavrul chiar m-a derutat. Nu am crezut nici macar o clipa ca este Ian, credeam ca este Caleb, sau cel putin ca lucra pentru A. Acum cred, sau cel putin presimt ca acest/a "A" nu este doar o persoana. Adica, este un grup, format din mai multe persoane care o urau pe Ali. Daca ati fost atenti, in sezonul 1 sau 2 toti cei care l-au vazut pe "A" spuneau ca este fata.

| valentinamusat a răspuns:

E ok daca nu poti sa-mi dai funda. Am cont de foarte putina vreme si nu pot sa iti raspund pe privat. Mersi oricum!

| Sibuna a răspuns:

Iti spun eu de ce crede asta.Pentruca asa e in carte.straight faceDar n.o sa fie asa pentru ca 1 n.ar mai avea farmec si 2 scenaristii au spus ca o sa schimbe. Orcum parerea mea este ca fiecare este implicat si ar fi super tare daca chiar una dintre fete ar fi A sau macar criminalul.:d.Dar nu prea cred asta.:d. Orcum abia astept sa aflulove struck! Dar tu cine crezi c.o sa fie.smug?

| PinkFloyd explică:

AndreiGabi de ce crezi asa?