| Zanisoara a întrebat:

Hei,acum adineauri a aparut filmul plaja adolescentilor pe disney channel,am numarat placile de surf, si e un concurs pe disney chanel, daca raspund la o intrebare si pun nr placilor castig un ipad.Concursul e pe disneychanel.tv dar nu l-am gasit.
Imi poate da cineva un link?
Dau funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti bate capul, e o facatura.

| ΣηJΦY a răspuns:

Iti zic eu nu e adevarat si nu va inteleg pe voi copiii dsiperati dupa tablete. straight face

| AnaLove444 a răspuns:

Oricum nimeni nu o sa castige nimic.De ce ai vrea o tableta? E cu 400 lei in magazine nou-nouta.Si ce daca e semnata de Roos Lynch? Pe google imagini se gaseste semnatura lui! :-P

| ΣηJΦY a răspuns (pentru AnaLove444):

Esti c-am fraiera.Un iPad nou-nout incepe de la 3.000 RON pana la 4.000-5.000 conteaza si de memorie. Daca vrei o tableta Sony cu 150 mb memorie da e 400 lei rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaLove444):

Esti nebuna ma?
Pana si pe Galaxy Fit-ul meu am dat mai mult :|
Daca iti iei cea mai de **** tableta, da, aia costa 400 lei.
Eu pe iPad am dat 4000 de lei...

Cat despre intrebare:
http://www.disney.ro/competitii/plaja-adolescentilor/
Asta e linkul

| AnaLove444 a răspuns (pentru ΣηJΦY):

Eu am dat 477 lei pe tableta mea nou-nouta, si fara nici un defect, multe multe aplicatii cam atat de mare ca si un laptop MSI. http://vandlaptop.ro/......3653bb.jpg
si e mult mai mult decat 150 mb spatiul de stocare.Si daca te intereseaza firma ei e Samsung :P

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaLove444):

Samsung e cea mai naspa tableta straight face
Normal ca aia costa 477 lei straight face
Si doar 150 mb?! Pai un iPad poate ajunge pana in 32 GB...
Oricum, cu 150 mb ce pot face? Nici n-am loc unele aplicatii au peste 1 GB, ce faci atunci? Iti iei Card SD? Degeaba ai SD Card daca n-ai locul respectiv si in memoria lui... deci e varza.
In plus ca la concursul "Plaja Adolescentilor" Primesti asemenea iPad de care am zis eu, nu porcarie d-aia, ca altfel nu ar mai participa nimeni... in plus un PS Vita costa de doua ori cat tableta ta... si e doar o consola portabila uh

| Mihali_George_1995 a răspuns:

7 placi